NÁBOR

Jak se stát  členem, co proto udělat?

Především se domluvit s rodiči, přijít se k nám podívat na trénink, který probíhá vždy v pátek od 16:00 v hasičské zbrojnici ve Starých Heřminovech. Jezdí k nám pravidelně autobus z Horního Benešova (i po tréninku pravidelně zpět).

Následně se domluvit s jednotlivými vedoucími (před kontakt na rodiče) a pokud máš facebook, tak se přidat do skupiny „Dandoši“, kde probíhá komunikace mezi námi.

Čemu se učíme, věnujeme a kdo jsme:

Jsme především tým, který tě určitě rád přijme. (S námi není nuda, podívej se na fotky J)

Učíme se požární ochraně a první pomocí formou soutěží, exkurzemi, výlety, tábory, soustředěními a cvičeními.

Jezdíme ročně zhruba na 40 soutěží po celé ČR, za kamarádskými sbory mladých hasičů, na výlety, dále vyhráváme ,stříkáme s proudnice, běháme štafety, střílíme se vzduchovek a především se bavíme.

Co potřebuješ:

Dobrou náladu, chuť a jednu malou fotografii na průkazku.

Věkové složení:

Pokud ti je mezi 3 a 6 lety, tak budeš patřit do přípravky.

Pokud ti je mezi 6 a 11 lety, tak budeš patřit do mladších žáků..

Pokud ti je mezi 11 a 15 lety, tak budeš patřit do starších žáků.

Pokud ti je mezi 15 a 18 lety, tak budeš patřit do dorostu.

Kontakt na vedoucí

Daniela Skotnicová telefonní číslo 725 141 163

Karel Skotnica telefonní číslo 606 143 398

Adéla Meinholdová telefonní číslo 776 463 983

A zde odkaz na naši skupinu na facebooku!!!

www.facebook.com/groups/362600883802765/?fref=ts

PLAKÁT